: امروز
× تماس با ما 4988 647-713
×   \

10 راه برای موفقیت در فروش

1. در جلسات فروش صادق و با اخلاق باشیم

صادق و با اخلاق بودن هم برای مشتریان ماخوب است و هم برای ما . درستکار و با اخلاق بودن حس ما را نسبت به خود بهتر می کند و اجازه می دهد ما در کسب و کارخود پایدار باشیم.

2. برای رسیدن به سطوح بالاتر از رقبا استفاده کنیم

رقابت برای ما ایجاد شخصیت می کند و این باعث می شود که ما بهچالش کشیده شود ما همیشه فکر می کنیم که کارها را بهتر از دیگران انجام می دهیم با این رقابت ما می توانیم خود و توانایی کسب و کار خود را بهتر شناخته وبه نقاط قوت و ضعف خود پی برده و سعی در برطرف کردن نقاط ضعف و پررنگ کردن نقاط خود کنیم . ذکر این نکته بسیار مهم است که هیچگاه نباید در این مورد زیاده روی کرد و هیچگاه ما نباید مانند رقبای خود شویم .

3. افتخار حرفه خود باشیم

بودن در فروش حرفه ای یک خدمت است و کل جامعه بر اساس خدمت به مردم شکل گرفته است ما می توانیم با خدمات متفاوت زندگی جدید به مردم هدیه دهیم.

4. برای موفق بودن باید مسئولیت پذیر باشیم

ما در طول کسب و کارمانو با توجه به اهداف شرکت همواره با تصمیم های متعددی روبرو هستیم و نیاز است که بسیار از مشکلات را برطرف کنیم . مسئولیت پذیرش تمام اعمال خود حتی اگر بعضی از کارها با شکست روبرو شود ما را کمک می کند تا به موفقیت نزدیک تر شویم.

5. از تجسم استفاده کنیم

تجسم یک ابزار بسیارقدرتمند موفقیت است، برای انجام این عمل ما با احساس و افکار خود , خودمان و کسب و کار خود را موفق تجسم کنیم همچنین ما از حواس پنج گانه خود استفاده کنیم و احساس موفقیت را با تمام وجود پایدار در وجودمان نگه داریم این احساس پایدار یقینا در آینده خود را نشان خواهد داد.

6. همیشه مشغول باشیم

مشغول ماندن مولد روانی فوق العاده ای را ایجاد می کندما احساس بهتری در مورد خود و کسب و کار مان خواهیم داشت .

7. استفاده از محصول یا خدمات خود در هنگام فروش

درصورت امکان درجلسات فروش از محصول یا خدمات خود استفاده می کنیم و مشتریان ما با عملکرد محصول و یا خدمات به صورت عملی آشنا می شوند افراد اشتیاق بیشتری برای خرید محصول و خدمات نشان می دهند .

8. همواره دانش خود  را در سطح مهارت ها افزایش دهیم

مطالعه و آموختن در سطح حرفه خود باعث می شود که ما از باتلاق به رودی همیشه جریان تبدیل شویم.

9. برای موفقیت منطقه امن خود را بشکنیم

هنگام صعود بهتر است به جای گرفتن یک گل , از شاخه کمک بگیریم. ما باید خود را همیشه هل بدهیم تا بهتر از گذشته عمل کنیم . شکستن منطقه امن و رفتن به جاهای نا آشنا باعث می شود تا منطقه فروش ما افزایش یافته و این ما را با چالش های جدیدی روبر می کند.

10.  رد شدن را شخصی تلقی نکنید

اگر ماخود , سازمان , محصول و خدمات مان  را باور داشته باشیم  و ما برای شرکت چشم اندازی را در نظر گرفته باشیم. در هنگام جلسات فروش , شنیدن کلمه  " نه "  به عنوان رد شخصی نیست بلکه کلمه " نه" تغییر در چشم انداز شرکت است .

 

خلاصه » ما با استفاده از صداقت , مسئولیت  پذیری , رقابت با رقبا , حرفه ای عمل کردن , استفاده از تجسم , ترک کردن منطقه , بالابردن سطح علمی  فروش موفق تری داشته باشیم.

کلمات کلیدی : راه های موفقیت در فروش- فروش حرفه ای – تجسم خلاق- پایداری فروش- فروش قدرتمند

 

تعداد بازدید : 136 |تاریخ : 1395/10/15 | Admin : توسط   تعداد نظرات : 0
( 0 ) ( 0 )

: نظرات
ثبت نظرات ارزشمند شما : (* فیلد های اجباری )